Kontaktinformation

Kontakta oss

Välkommen till Elektrotekniska Byrån!

Kontakta oss

Varmt välkomna att kontakta oss

Kontakt

Besökadress

Teamet

Våra medarbetare

jonas-bjuresäter

Jonas Bjuresäter

VD

010-7886008
070-5819646

jonas.bjuresater@ebabkonsult.se

liza-sandelin

Liza Sandelin

Projektledare/Kontorschef Karlstad

010-7886006
070-5819657

liza.sandelin@ebabkonsult.se

ulf-ekholm

Ulf Ekholm

Projektledare/ Kontorschef Göteborg

010-7886042
070-7386508

ulf.ekholm@ebabkonsult.se

patrik-lundqvist

Patrik Lundqvist

Projektledare/Kontorschef Stockholm

010-788 60 71
070-4457759

patrik.lundqvist@ebabkonsult.se

linda-bergqvist

Linda Bergqvist

Ekonomichef

010-7886002
070-5811354

linda.bergqvist@ebabkonsult.se

inger-aronsson

Inger Aronsson

Dokumentation

010-7886001
070-5819677

inger.aronsson@ebabkonsult.se

Elkonstruktion

emil-njordefjäll

Emil Nordefjäll

Elkonstruktör

010-7886032
070-5810132

emil.nordefjall@ebabkonsult.se

fredrik-lindén

Fredrik Lidén

Elkonstruktör

010-7886025
070-5819681

fredrik.liden@ebabkonsult.se

fredrik-olsson

Fredrik Olsson

Elkonstruktör

010-7886013
070-3798206

fredrik.olsson@ebabkonsult.se

Johannes_arvidsson_webb

Johannes Arvidsson

Elkonstruktör

070-280 02 42
010-788 60 73

johannes.arvidsson@ebabkonsult.se

john-lindh

John Lindh

Elkonstruktör

010-7886072
070-581 00 57

john.lindh@ebabkonsult.se

kent-bergman

Kent Bergman Wenkler

Elkonstruktör

010-7886015
070-5810085

kent.bergman@ebabkonsult.se

klas-persson

Klas Persson

Elkonstruktör

010-7886005
070-2041117

klas.persson@ebabkonsult.se

Magnus Hultgren

Elkonstruktör

010-788 60 12
072-249 38 51

magnus.hultgren@ebabkonsult.se

magnus-johansson

Magnus Johansson

Elkonstruktör

010-7886010
070-5819638

magnus.johansson@ebabkonsult.se

Sebastian Stolzenberg

Sebastian Stolzenberg

Elkonstruktör

010- 788 60 74
070- 581 01 06

sebastian.stolzenberg@ebabkonsult.se

Michael-Krook

Michael Krook

Elkonstruktör

010-788 60 44
070-581 92 21

Michael.krook@ebabkonsult.se

Ljusdesign

erica-eriksson

Erica Eriksson

Ljusdesigner

010-7886020
070-5810370

erica.eriksson@ebabkonsult.se

Telekonstruktion

håkan-moss

Håkan Moss

Telekonstruktör

010-7886011
070-5819637

hakan.moss@ebabkonsult.se

henrik-boss

Henrik Boss

Telekonstruktör

010-7886024
070-5819635

henrik.boss@ebabkonsult.se

johan-hahne

Johan Hahne

Telekonstruktör

010-7886017
070-5819644

johan.hahne@ebabkonsult.se

leif-albinhn

Leif Albihn

Telekonstruktör

010-788 60 41
070-58 19 609

leif.albihn@ebabkonsult.se

patrik-johansson

Patrik Johansson

Telekonstruktör

010-7886009
070-5810225

patrik.johansson@ebabkonsult.se

per-carlsson

Per Carlsson

Telekonstruktör

010-7886019
070-5819619

per.carlsson@ebabkonsult.se

Elkraftskonstruktion

anders-wikström

Anders Wikström

Elkraftskonstruktör

010-7886027
070-5810133

anders.wikstrom@ebabkonsult.se

mikael-bohman

Mikael Bohman

Elkraftskonstruktör Besiktningsingenjör

010-7886026
073-8207626

mikael.bohman@ebabkonsult.se

stefan-fagerholm

Stefan Fagerholm

Elkraftskonstruktör Besiktningsingenjör

010-7886028
070-5819621

stefan.fagerholm@ebabkonsult.se

tomas-edström

Tomas Edström

Elkraftskonstruktör

010-7886007
070-5819679

tomas.edstrom@ebabkonsult.se

uno-wåhlén

Uno Wåhlén

Elkraftskonstruktör

010-7886064
070-5810064

uno.wahlen@ebabkonsult.se

Brandskyddsanordningar

jörgen-warg

Jörgen Warg

Elkraftskonstruktör Besiktningsman Brandskyddsanordningar

010-7886014
072-2493858

jorgen.warg@ebabkonsult.se

anders-nilsson

Andreas Nilsson

Telekonstruktör Besiktningsman Brandskyddsanordningar

010-7886036
070-8617904

andreas.nilsson@ebabkonsult.se

Automation

patrik-bergström

Patrik Bergström

Projektledare/konstruktör automation

010-788 60 33
070-379 95 46

patrik.bergstrom@ebabkonsult.se

louise-myrman

Louise Myrman

Konstruktör automation

010-788 60 37
070-581 96 30

louise.myrman@ebabkonsult.se

ebab_personal_0032_lev (1)

Erik Ljung

Konstruktör automation

010-788 60 16
070-581 96 18

erik.ljung@ebabkonsult.se

Seniorkonsulter

automation

Mats-Erik Fransson

Elkonstrutktör

010-7886029
070-5753647

mats-eric.fransson@ebabkonsult.se